Zakład Technik Multimedialnych,
Modelowania i Symulacji Komputerowej

Prof. dr hab. inż. Adam Bokota - kierownik zakładu
tel.: (+48 34) 3250688
e-mail: adam.bokota@icis.pcz.pl
pokój nr: 48, IMiPKM
konsultacje: wtorek, 12:00-15:00;
Prof. dr hab. inż. Ludmila Dymava
e-mail: dymowa@icis.pcz.pl
pokój: INFO, IITS
konsultacje: poniedziałek, 9:00-10:00; wtorek, 12:00-14:00;

dr inż. Janusz Bobulski
www: http://icis.pcz.pl/~januszb
e-mail: janusz.bobulski@icis.pcz.pl
pokój nr: 102, Armii Krajowej 19C
konsultacje: poniedziałek, 11:00-13:00; wtorek, 11:00-12:00;

dr hab. inż. Mariusz Kubanek
tel.: (+48 34) 3250130
www: http://icis.pcz.pl/~mkubanek
e-mail: mariusz.kubanek@icis.pcz.pl
pokój: A14, IITS
konsultacje: środa, 10:00-13:00
dr inż. Jacek Piątkowski
e-mail: jacek.piatkowski@icis.pcz.pl
pokój nr: 102, Armii Krajowej 19C
konsultacje: poniedziałek, 12:0013:00; środa, 11:00-12:00;
piątek, 11:00-12:00;
dr inż. Adam Kulawik
tel.: 674
e-mail: adam.kulawik@icis.pcz.pl
pokój: 4, WIMiI
konsultacje: piątek, 11:00-14:00
mgr inż. Łukasz Adrjanowicz
e-mail: lukasz.adrjanowicz@icis.pcz.pl
pokój nr: 156, IITiS
mgr inż. Joanna Wróbel
e-mail: joanna.wrobel@icis.pcz.pl
pokój: 4, WIMiI
konsultacje: piątek, 11:00-12:00
mgr inż. Dorota Smorawa
www: http://http://icis.pcz.pl/~dsmorawa
e-mail: dorota.smorawa@icis.pcz.pl
pokój: A14, IITS
konsultacje: środa, 10:00-12:00
mgr inż. Robert Szymczyk
e-mail: robetr.szymczyk@icis.pcz.pl
pokój nr: 160, IITiS
Joanna Kulawik
e-mail: joanna.kulawik@icis.pcz.pl
pokój: A14, IITiS